पार्टीलाई सुचना संचार तथा प्रबिधि मैत्री बनाउन सके समाजवादको लक्ष्य हासिल गर्न सकिन्छ : श्री कृष्ण अधिकारी (बिबेक)

evccfn@gmail.com' DB Parajuli
९ श्रावण २०७९, सोमबार २३:१९

काठमाडौं । पुरातनवादी सोचलाई त्यागेर अहिलेको विज्ञानको युगलाई आत्मसाथ गर्दै, सुचना संचार र प्रबिधिको उच्चतम प्रयोग गर्नसके नेकपा ( माओवादी केन्द्र ) लाई आम नागरिकले चाहेजस्तो पार्टी बनाउँदै समाजवादको लक्ष्य हासिल गर्न सकिने सम्पर्क समन्वय समिति प्रदेशका अध्यक्ष श्री कृष्ण अधिकारी ( बिवेक ) ले बताउनु भएको छ ।
आज सम्पर्क समन्वय समिति प्रदेशको कार्यलयमा पार्टीको विज्ञान तथा सुचना प्रबिधि बिभाग र प्रकाशन तथा प्रचार प्रसार बिभागको संयुक्त बैठकमा बोल्दै उहाँले यो कुरा बताउनु भएको हो ।
विज्ञान तथा प्रबिधि बिभागका प्रकाश रायमाझी को अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा पार्टीका विज्ञान प्रबिधि बिभागका सदस्यहरु तथा सम्पर्क समन्वय समिति प्रदेशका प्रकाशन तथा प्रचार प्रसार बिभागका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
बैठकले पार्टीको आधिकारीक सप्टवेयर तथा पोर्टल बनाउने बिषयमा गंभिर छलफल गरि आगामी मध्यावधी निर्वाचन सम्ममा पार्टीलाई आम नागरिकको मनमनमा पुर्याउन सुचना तथा संचार मा आधुनिकिकरण गर्दै पार्टीले बिगतमा गरेका कामहरु तथा आगामी कार्ययोजना बारेमा प्रष्ट हुने सामाग्री समेत बनाउने निर्णय गरेको छ ।
बैठकमा उपस्थित सबैले अबको युग संग सुहाउँदो संयन्त्र बनाएर विज्ञान र प्रबिधिको प्रयोग गर्न सके पार्टीलाई आम नागरिकको मुटुको ढु्कढुकी बनाउन सकिने कुरामा एकमत जनाएका छन् ।

प्रतिक्रिया