रमुवामा मह महोत्सव संगै विभिन्न खेलकुद हुदै

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
१४ बैशाख २०८१, शुक्रबार १८:०९

सुरेश छन्त्याल ।  गलकोट नगरपालिका वडा नं.१० रमुवामा मह महोत्सव संगै विभिन्न खेलकुद हुने भएको छ। सरस्वती युवा क्लब रमुवाको३६औं बार्षिकोत्सब तथा मह महोत्सवको अवसरमा बैशाख २१देखि २५ गते सम्म विभिन्न खेलकुद तथा सास्कृतिक कार्यक्रमको आयोजना गरेकाे कार्यक्रम संयोजक कुमार पुनले जानकारी दिनु भयो ।

बार्षिकोत्सब तथा मह मेलाको अवसरमा स्व.मन बहादुर पुन स्मृती वडा स्तरिय पुरुष भलिबल, वडा स्तरिय महिला भलिबल, ३३ वर्ष माथिका वडा स्तरिय प्रौढ भलिबल प्रतियोगिता, प्रति टिम ५ जनाको लठो तान प्रतियोगिता संचालन गरिने खेल संयोजक भविन घर्ती मगरले जानकारी दिनु भएको छ ।

प्रतियोगितात्मक कार्यक्रमहरु मध्ये स्व.मन बहादुर पुन स्मृती भलिबल प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले नगद रु ८० हजार, मेडल र प्रमाण, द्धितीय हुनेले ५० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र र सेमि फाइनलमा पराजित हुने टिमले १० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गर्ने छन् । त्यसै गरी वडा स्तरिय महिला भलिबल प्रतियोगितामा प्रथम स्थान हासील गर्ने टिमले नगद रु. ५० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र, द्धितीय हुनेले रु. ३० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र, र सेमिफाइनलिष्टले रु. ५ हजार, मेडल र प्रमाण पत्र, प्राप्त गर्ने छन् । वडा स्तरिय प्रौढ भलिबल प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले रु. ५० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र, द्धितिय हुनेले रु.३० हजार, मेडल र प्रमाण पत्र, र महिला लठो तान प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले रु.५ हजार, द्धितिय रु.३ हजार र तृतिय हुनेले रु.१ हजार रुपिँया राशि रहेको छ ।

खेलको साथमा २४ गते नौगोसको ठुलो भिरमा रहेको २० घार माहुरीको सिकार गर्ने बताउनु भएको छ । सिकार गरेको माहुरीको मह भने २५ गते प्रति लिटर रु.१५ सय बराबरको रकममा विक्री गर्ने, क्लबका अध्यक्ष उदिम घर्तिले जानकारी दिनुभयाे ।

प्रतिक्रिया

Nepali Date Converter

Nepali Date Converter

बुधबार, जेष्ठ ९, २०८१