MBL_Ad

किवानीज चिल्ड्रेन फण्ड नेपाल (KCFN) नाइट अप्रिल २२ मा हुने

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
४ बैशाख २०८०, सोमबार ०७:१८

काठमाडौं । किवानीज चिल्ड्रेन फण्ड नेपाल (KCFN) नाइट हुने भएको छ। अप्रिल २२, २०२३ का दिन ठमेल स्थित होटल Aloft मा हुने किवानीज चिल्ड्रेन फण्ड नेपालले जानकारी दिएको  छ । देशका चर्चित कलाकारहरुको उपस्थितिमा हुने किवानिज नाइटमा नया र फरक ढंगले कार्यक्रम गरिन लागेको प्रचार-प्रसार समितिका  संयोजक मुकुन्द ढुंगानाले बताउनुभयो ।

KCFN Night का लागि बोर्डले कार्य विभाजन गरी विभिन्न कार्यसमिति समेत गठन गरेको छ ।  रजिष्ट्रेशन कार्यसमितिमा  डिष्ट्रिक्ट सचिवालय र  KCFN बोड सदस्यहरु छन् भने हल व्यवस्थापन कार्यसमितिमा डिभीजन 3N अन्तर्गत डिभीजन प्रमुख, LT Governor इलेक्ट/डिभीजन Director र सम्पूर्ण क्लब अध्यक्षहरु रहेका छन् ।   अतिथि व्यवस्थापन कार्यसमितिमा डिभीजन 3E  डिभीजन प्रमुख, LT Governor इलेक्ट/डिभीजन Director र सम्पूर्ण क्लब अध्यक्ष रहेका छन् ।  खाना व्यवस्थापन कार्यसमितिमा डिभीजन 3W  डिभीजन प्रमुख, LT Governor इलेक्ट/डिभीजन Director र सम्पूर्ण क्लब अध्यक्ष रहेका छन् ।  टोकन of Love व्यवस्थापन कार्यसमितिमा निवर्तमान KCFN बोर्ड तथा डिष्ट्रिक्ट सचिवालय रहेका छन् । कल्चर तथा नित्य व्यवस्थापन कार्यसमितिमा डिभीजन 3S  डिभीजन प्रमुख, LT Governor इलेक्ट/डिभीजन Director र सम्पूर्ण क्लब अध्यक्ष हेका छन् । सम्पर्क  तथा समन्वय कार्यसमितिमा १० वटै डिभीजनका DIVISION Director रहेका छन्  । सुरक्षा ब्यवस्थापन कार्यसमितिमा  प्रकाश जंग कार्की ,अनिल थापा क्षेत्री ,विवेक कुमार धिताल , राजन के सि,प्रमिला लामिछाने रहेका छन् भने  फोटो भिडियो व्यवस्थापन कार्यसमितिमा  जनार्दन अर्याल र  प्रचार प्रसार कार्यसमितिको संयोजकमा  मुकुन्द ढुंगाना , नेत्र बगाले,गौतम नेपाल रहेको  प्रचार-प्रसार समितिका  संयोजक मुकुन्द ढुंगानाले जानकारी गराउनुभयो ।

प्रतिक्रिया