बंगलादेशमा हुने चौथो अन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिपमा गोकर्णेश्वर बाट प्रतिनिधित्व गर्ने खेलाडीहरुलाई बिदाइ

suman100@gmail.com' suman basnet
२८ पुष २०७९, बिहीबार १४:०४

बंगलादेशमा आयोजना हुने चौथो अन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिप २०२३मा  गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको   तोयाकान नेपाल बादोरियो कराते डो  संघ  बाट   सहभागी हुने खेलाडीहरुलाई बिदाइ गरिएको छ।

मंगलबार गोकर्णेश्वर नगरपालिका वडा नं ५ को कार्यालय परिसर जोरपाटीमाअन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिप २०२३मा  गोकर्णेश्वर नगरपालिका बाट सहभागी हुने अफिसियल सहित खेलाडीहरुलाई  बीच नगर प्रमुख दिपक कुमार रिसाल, गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका प्रवक्ता एबम वडा नं ५ का वडा अध्यक्ष नारायण बहादुर सुवेदी नगरपालिका खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष संजय लामा नेपाली कांग्रेस गोकर्णेश्वर नगर सभापति कुमार लामा , समाज सेवी शम्भु अधिकारी  फुर्साङ लामा  लगायतले जित को शुभकामना सहित बिदाइ गरेका हुन  ।

 

 

प्रतिक्रिया

Nepali Date Converter

Nepali Date Converter

बिहिबार, मंसिर २१, २०८०