MBL_Ad

बंगलादेशमा हुने चौथो अन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिपमा गोकर्णेश्वर बाट प्रतिनिधित्व गर्ने खेलाडीलाइ खेल सामाग्री प्रदान

suman100@gmail.com' suman basnet
२० पुष २०७९, बुधबार १४:२२

बंगलादेशमा आयोजना हुने चौथो अन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिप २०२३ मा  गोकर्णेश्वर नगरपालिकाको   तोयाकान नेपाल बादोरियो कराते डो  संघ  बाट   सहभागी हुने खेलाडीहरुलाई खेलकुद सामग्री हस्तान्तरण गरिएको छ  । गोकर्णेश्वर नगरपालिका वडा नं ९ को कार्यालयमा एक कार्यक्रमका बीच चौथो अन्तर्राष्ट्रिय खुल्ला करांते च्याम्पियनशिप २०२३मा  गोकर्णेश्वर नगरपालिका बाट सहभागी हुने अफिसियल सहित खेलाडीहरुलाई  गोकर्णेश्वर नगरपालिकाका प्रवक्ता एबम वडा नं ५ का वडा अध्यक्ष नारायण बहादुर सुवेदीले  प्रमुख प्रशिक्षक अरुण कुमार कार्की ,नगरपालिका खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष संजय लामा र वडा अध्यक्ष राजीव थापालाइ  ट्रयाकशुट  र खेल सामग्री प्रदान गरेका हुन ।

प्रतिक्रिया