धनुष बने २०२२ का लोकप्रिय भारतीय अभिनेता

suman100@gmail.com' suman basnet
२५ मंसिर २०७९, आईतवार ११:२१

दक्षिण भारतीय अभिनेता धनुष सन् २०२२ मा भारतका सबैभन्दा लोकप्रिय अभिनेता बनेका छन् । विश्व फिल्मको तथ्यांक राख्ने प्रतिष्ठित आईएमडीबीले जारी गरेको सूचीमा धनुष शीर्षस्थानमा छन् । आईएमडीबीले आफ्नो प्लेटफर्ममा रहेका सेलिब्रिटीका पृष्ठहरुको भ्युजको आधारमा यो तथ्य बाहिर ल्याएको हो ।

बुधबार सार्वजनिक सूचीमा बलिउड अभिनेत्री आलिया भट्ट र ऐश्वर्या राय बच्चन दोस्रो र तेस्रो स्थानमा छन् । रामचरण, सामन्था रुथ प्रभु, जुनियर एनटीआर, अल्लु अर्जुन र यशसहित शीर्ष १० मा दक्षिण भारतीय कलाकार अटाएका छन् ।

चौथो र पाँचौं स्थानमा रामचरण र सामन्था रुथ प्रभु छन् भने ऋतिक रोशन छैटौं र कियारा आडवाणी सातौं स्थानमा छन् । रामराव जुनियर आठौं, अल्लु अर्जुन नवौं र यश दशौंमा छन् ।

आईएमडीबीसँग आलियाले भनेकी छन्, ‘सन् २०२२ मैले फिल्म क्षेत्रमा बिताएको सबैभन्दा अविस्मरणीय क्षण भएको छ । दर्शकले यस वर्ष मेरा सबै फिल्मलाई दिनुभएको मायाप्रति म सधैं आभारी र कृतज्ञ छु । हाम्रो देशका उत्कृष्ट कलाकार र निर्मातासँग सहकार्य गर्न पाउँदा सम्मानित महसुस भएको छ ।’

धनुषले यस वर्ष तमिल फिल्म ‘मारन’ र हलिउड फिल्म ‘द ग्रे म्यान’सहित धेरै लोकप्रिय प्रोजेक्टमा काम गरेका छन् । आलिया ‘गंगुबाई कठियावाडी’ र ‘ब्रह्मास्त्र’मा देखिएकी थिइन् भने ऐश्वर्या मणिरत्नमको ‘पोन्नियन सेल्भन’मा । सामन्थाले चर्चित तेलुगू फिल्म ‘यशोधा’मा अभिनय गर्दै विश्वका दर्शकलाई आकर्षित गरेकी थिइन् ।

प्रतिक्रिया

Nepali Date Converter

Nepali Date Converter

बुधबार, फाल्गुन १६, २०८०