MBL_Ad

उर्फी जावेदको टपलेस फोटोसुट चर्चामा

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
१४ भाद्र २०७९, मंगलवार ०६:०३

काठमाडौं । इन्स्टाग्रामको सेन्सेसन उर्फी जावेद फेरि एकपटक चर्चामा छिन् । यसपटक उर्फी जावेदले यस्तो काम गरेकी छन् जुन आजसम्म उनले गर्ने हिम्मत जुटाउन सकेकी थिइनन् । उर्फी जावेद टपलेस भएकी छिन् तर उनले यसलाई ट्विस्ट दिएकी छिन् । उर्फी जावेदले आफ्नो शरीरको अगाडिको भागमा सिल्वर वर्क लगाएकी छिन्, जसले आफ्नो शरीरका अंगहरू छोपेकी छिन्। उर्फी जावेदले आफ्नो पछिल्लो फोटोसुटका सबै तस्विर इन्स्टाग्राममा सेयर गरेकी छिन् ।

उर्फी जावेदलाई देखेर कसैले भन्न सक्दैन कि उनी टपलेस भएकी छिन् । उर्फी जावेदले आफूलाई यति धेरै रचनात्मकताका साथ प्रस्तुत गरेकी छिन्, जुन प्रशंसनीय छ। न्युड मेकअपको साथ, जेल कपालमा लगाएर कपाल पछाडि सेट गरेकी छिन्। उर्फी जावेदलाई जतिले ट्रोल गर्छन्, त्यति नै उनका फ्यान पनि छन् । उर्फी जावेदको फोटोशूट उनका फ्यानमाझ निकै भाइरल भइरहेको छ ।

उर्फी जावेदले आफ्नो फोटोशूटको तस्विर शेयर गर्दै क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘इलुमिनेटिंग, यसका लागि मैले सिल्वर वर्क प्रयोग गरेको छु । उर्फी जावेदका फ्यानहरूले उनको यो फोटोसुटलाई निकै मन पराएका छन् । कसैले हार्ट इमोजी बनाएर कमेन्ट गरिरहेका छन् भने कसैले फायर इमोजी। एक फ्यानले उर्फी जावेदलाई ‘बर्फी’ भनेका छन् ।

प्रतिक्रिया

Nepali Date Converter

Nepali Date Converter

बिहिबार, अशोज १८, २०८०