MBL_Ad

सुसाइड नोट छाडेर दुई छोरीसहित महिलाले गरिन् आत्महत्या

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
१५ जेष्ठ २०७९, आईतवार ०५:५६

एजेन्सी । दिल्लीको वसन्त विहार क्षेत्रमा शनिबार राति एक महिलाले आफ्ना दुई छोरीसहित आत्महत्या गरेकी छन् । दिल्ली प्रहरीका अनुसार एक ५० वर्षीया महिलाले आत्महत्या गर्न फ्ल्याटमा आगो बालेर ग्यास च्याम्बरमा परिणत गरिन् । प्रहरीले कोठाबाट धेरै सुसाइड नोट पनि फेला पारेको छ ।

फ्ल्याटका सबै ढोका र झ्यालहरू पोलिथिनले भरिएका थिए र सिलिन्डरको नब खुला थियो। नजिकै जलिरहेको चिमनी पनि भेटिएको थियो । कोइलाको धुवाँका कारण कोठामा विषालु कार्बन मोनोअक्साइड ग्यास निस्किएर तीनै जनाको निसास्सिएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । मृतक महिलाको नाम मञ्जु रहेको छ । उनी लामो समयदेखि बिरामी थिइन् र ओछ्यानबाट उठ्न नसक्ने अवस्थामा थिइन् ।

सुसाइड नोटमा लेखिएको छ– कोठामा घातक ग्यास भरिएको छ
घटनास्थलमा फेला परेको सुसाइड नोटमध्ये एउटामा फ्ल्याटभित्र पस्ने मानिसहरूका लागि निर्देशन लेखिएको थियो । यसमा लेखिएको थियो– कोठा अत्यन्त घातक कार्बन मोनोअक्साइड ग्यासले भरिएको छ, यो ज्वलनशील छ। कृपया झ्याल खोलेर र पंखा खोलेर कोठामा हावा चलाउनुहोस्। मिल्दोजुल्दो, मैनबत्ती वा केहि पनि बाल्नु हुँदैन। पर्दा हटाउँदा सावधान रहनुहोस्, किनकी कोठा खतरनाक ग्याँसले भरिएको छ ।

यसअघि फ्ल्याटमा काम गर्ने एक महिलाका अनुसार अन्जु पैसाको अभावका कारण दिक्क थिइन् । अन्जुको घरमा काम गर्ने बाई बिहानै फ्ल्याटमा पुगिन् तर कसैले ढोका खोलेनन्, फोन उठाएनन् । बाईले छिमेकीलाई यसबारे जानकारी गराइन् ।

छिमेकीहरूले झ्यालबाट फ्ल्याट भित्र हेर्न खोज्दा उनीहरूले ग्यास महसुस गरे। शनिबार राति करिब ९ बजे प्रहरीलाई यसबारे जानकारी प्राप्त भएको हो ।

महिलाका श्रीमानको गत वर्ष कोरोनाकै कारण मृत्यु भएको छिमेकीले प्रहरीलाई बताएका छन् । त्यसबेलादेखि यो परिवार समस्यामा परेको थियो । शव पोष्टमार्टमका लागि पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरुको मृत्यु निसास्सिएर भएको हो वा विषाक्त पदार्थ सेवनबाट भएको हो पोष्टमार्टम रिपोर्टमा खुल्ने छ ।

प्रतिक्रिया