MBL_Ad

८ जना श्रीमतीसहित बस्छन् यी पुरुष, रोचक कुरा त यो छ कि यति धेरै श्रीमती कसरी भए !

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
१६ माघ २०७८, आईतवार ०६:११

भनाइ छ, विवाहको लड्डी खानेले पछुताउँछन्, नखानेले पनि पछुताउँछन् । तपाईले धेरै मानिसहरु लाई आफ्नी एउटी श्रीमतीसँग रिस उठेको कुरा सुन्नु भएको होला, धेरैले २ बिहे गरेको पनि देख्नु भएको होला । तर आज हामी तपाईलाई जसको बारेमा बताउन गइरहेका छौं उनले १ होइन २ होइन ८ जना संग बिहे गरेका छन् । थाइल्यान्डका यी मानिसका ८ वटा श्रीमती छन् र सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा, उनीहरु सबै एउटै छानामुनि सँगै बस्छन् ।

थाइल्याण्डकी ओङ डम सोरोट सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चामा छन् । उहाँ ट्याटू कलाकार हुन। किनभने ओङका ८ जना श्रीमती छन् र उनीहरु सबै एउटै घरमा सँगै बस्छन् । तपाई सोच्नुहुन्छ कि महिलाहरूले एकअर्कालाई रिसाउँछन् तर त्यस्तो होइन। उनीहरु सबैको बीचमा धेरै माया छ । यति मात्र होइन, उनीहरू सबैले ओङलाई धेरै माया गर्छन् र उनलाई संसारको सबैभन्दा कोमल व्यक्ति मान्छन्।

ओङसँग सम्बन्धित सबैभन्दा रोचक कुरा के हो भने उनले आफ्नी श्रीमतीलाई कसरी भेटे । हरेक पटक उनीहरु पहिलो नजरमै प्रेममा परे र भेट्ने ठाउँहरु पनि निकै अनौठो छन् । ओङ्गले आफ्नो पहिलो पत्नी नोङ स्प्राइटलाई साथीको विवाहमा भेटे। उनी पहिलो नजरमा नोङसँग प्रेममा परे र दुवैले विवाह गरे। नोङ एल त्यो मानिसको दोस्रो श्रीमती हुन् जसलाई उसले बजारमा भेटेको थियो।

तेस्रो श्रीमतीले ओङ अस्पतालमा नोङ नानलाई भेटेकी थिइन्। यसै क्रममा ओङले आफ्नी चौथी, पाँचौं र छैटौं श्रीमतीलाई क्रमशः इन्स्टाग्राम, फेसबुक र टिकटकमा भेटेका थिए। एक पटक ओङ्ग आफ्नी आमासँग प्रख्यात मन्दिर गए जहाँ उनले सातौं पत्नी नोङ फिल्म र आठौं पत्नी नोङ माईलाई छुट्टीको समयमा भेटे जहाँ उनका अन्य पत्नीहरू पनि उनीसँगै थिए।

ओङले सबैलाई समान रुपमा माया गर्ने र धेरै ख्याल गर्ने आठ श्रीमतीले बताए । ती सबैबीच झगडा गर्नुको कुनै अर्थ छैन । सामाजिक सञ्जालमा मानिसहरुले ओङ निकै धनी भएको ठान्छन्, त्यसैले उनले धेरै पटक विवाह गरे तर यो सत्य होइन । सबै श्रीमतीले सानातिना व्यापार गरेर पैसा कमाउँछन् ।

ओङ्गले आफ्नी पत्नीहरूलाई कहिल्यै पनि आफूहरूबाट कुनै कुरा लुकाउनु हुँदैन भनी स्पष्ट रूपमा बताउनुभएको छ। यदि तिनीहरू अर्को पुरुषसँग प्रेममा पर्छन् भने, उसलाई खुलेर भन्नुहोस्। यति मात्र होइन, यदि उनीहरु स’म्ब’न्ध’वि’च्छेद चाहन्छन् भने पनि स्पष्ट भन, त्यसपछि उनीहरुको बाटो छुट्टिनेछ । महिलाका परिवारका सदस्यलाई सुरुमा यस्तो विवाहमा केही आपत्ति थियो तर पछि ओङलाई देखेपछि उनीहरु उनको स्वभावको फ्यान भए । त्यसैले उनीहरुको बिछोडको प्रश्न नै उठ्दैन ।

प्रतिक्रिया