रिसाएका १०० भन्दा बढी सर्पले पहिले घर घेरे त्यसपछि उनको ज्या’न लिए

mukunda500.dhungana@gmail.com' rastriyakhabar
९ माघ २०७८, आईतवार ०७:१८

यदि एक व्यक्तिलाई १०० वटा सर्पले घेरेको छ भने उसको अवस्था सजिलै अनुमान लगाउन सकिन्छ । अमेरिकामा एकजना व्यक्तिसँग यस्तै भएको छ । यो हृदयविदारक घटना मेरील्याण्डबाट बाहिर आएको छ । यहाँ एक व्यक्तिको घरलाई सयभन्दा बढी सर्पले घेरेका छन् । घटना साँझ ६ बजेको हो । वरपरका मानिसहरूले यो भयानक दृश्य देखेपछि तुरुन्तै प्रहरीलाई खबर गरेका थिए।

प्रहरी देखेर छक्क परेपछि फेरि प्रहरी घटनास्थल पुग्यो । वास्तवमा, विगत केही दिनदेखि छिमेकीहरूले यो व्यक्तिलाई घरमा देख्न सकेनन्, जसको घर यति धेरै सर्पहरूले घेरिएको थियो। जब प्रहरी त्यहाँ पुगे, उनीहरूले ४९ वर्षीय पुरुषलाई भुइँमा ल’डिरहेको देखे। पछि उक्त व्यक्तिको मृत्यु भएको खुलासा भयो । शव पोष्टमार्टमका लागि पठाइयो ।

यस सम्बन्धमा प्रहरी (चार्ल्स काउन्टी सेरिफको कार्यालय) द्वारा एक प्रेस विज्ञप्ति पनि जारी गरिएको छ। उक्त व्यक्तिको घरबाहिर सयभन्दा बढी सर्प भेटिएको पनि बताइएको छ । घरभित्र र बाहिर यति धेरै सर्पहरू छन् भनेर छिमेकीहरूलाई पनि थाहा थिएन। पछि चार्ल्स काउन्टी एनिमल कन्ट्रोलका सदस्यहरूले यी सर्पहरू समातेका थिए।

एक ड्रेगन पनि उपस्थित थियो, जेनिफर ह्यारिस, जो पशु नियन्त्रणका प्रवक्ता हुन्। यहाँबाट करिब १२५ सर्प समातिएको उनको भनाइ छ । यी मानिसको घर भित्र र बाहिर दुवै उपस्थित थिए। एक १४ फिट लामो बर्मी पाइथन सर्प पनि भेटिएको थियो । ह्यारिस भन्छन् कि पछिल्लो ३० वर्षमा उनले अमेरिकामा यति ठूलो संख्यामा सर्पहरू कहिल्यै देखेका छैनन्। तर, मृत्यु भएका यी व्यक्ति को हुन् ? र यो सर्प यहाँ कसरी आयो भन्ने जानकारी भने अझै पाउन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया

Nepali Date Converter

Nepali Date Converter

आइतवार, बैशाख २, २०८१