क्यान्सर केयर नेपालको महासचिवमा पत्रकार ढुंगाना

काठमाडौं । क्यान्सर केयर नेपालको केन्द्रीय कार्यसमितिले मुकुन्द ढुंगानालाइ महासचिवमा मनोनयन गरेको छ ।

सिता थापा भट्टराईको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय कार्यसमितिको महासचिवमा बरिष्ठ पत्रकार ढुंगानाले जिम्मेवारी पाएका छन्। क्यान्सर केयर नेपालको हुन गैरहेको वार्षिकोत्सवको अबसरमा सस्थामा बिसेष र बरिष्ठ व्यक्तित्वहरुलाई सल्लाहकारमा नियुक्ति गरिने महासचिव ढुंगानाले बताउनुभयो ।

क्यान्सर केयर नेपालले क्यान्सर संग जुधिरहेका धेरै व्यक्तिहरुलाई सहयोग साथै कोरोना महामारी ,बिनासकारी , शिक्षा, स्वास्थ, महिला तथा पिछडिएको वर्गहरुलाई सहयोग गरि महत्वपूर्ण कार्यहरुमा समेत ठुलो आर्थिक सहयोग गर्दै सर्हानिय भूमिका सस्थाले खेल्दै आएको स्मरणीय छ।

No description available.

आइतवार, माघ २५, २०७७ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्री

ताजा समाचार

हामीसँग Facebook मा जोडिनुहोस्