वेब श्रृंखला ‘अनामिका’ मा सनी लियोन जोस

काठमाडौं । चर्चित बलिउड अभिनेत्री सनी लियोन आजकल आफ्नो वेब श्रृंखला ‘अनामिका’ मा जोसका साथ काम गर्दैछिन् । यस वेब श्रृंखला को शूटिङ्ग भइरहेको छ । विक्रम भट्ट यस श्रृंखलालाई निर्देशित गर्दैछन् । सनी लियोनको यो श्रृंखला एक एक्शन श्रृंखला हो । हालसालै, सेटबाट सनी लियोनको एक भिडियो इन्टरनेटमा धेरै नै भाइरल भइरहेको छ।

उक्त भिडियोमा, अभिनेत्री अनौठो तरिकाले उनको सह अभिनेतामाथि जाइलागेको अवस्थामा देखिएकी छिन् । यो भिडियोमा देख्न सकिन्छ कि अभिनेत्रीले उनको हात सर्प जस्तो बनाएकी छिन् । त्यसरी उनले आफ्नो सह–अभिनेतालाई हानेको देख्न सकिन्छ । अभिनेत्री सनी लियोनी यस भिडियोमा खैरो रंगको जम्प सूट लगाइरहेकी छिन् ।

भिडियो साझा गरेपछि, अभिनेत्रीले क्याप्शनमा लेखिन्, ‘कसैसँग मेरो जस्तो केहि चाल छैन ।’ सनी लियोनीको यो भिडियो अहिलेसम्म १३ लाख भन्दा बढी पटक हेरिएको छ । मानिसहरूले सनी लियोनीको यो भिडियोमा धेरै कमेन्ट गर्दै छन् ।

अनामिका १० एपिसोडको एक एक्शन श्रृंखला हो र यसको शूटिङ्ग मुम्बईमा भइरहेको छ । यो सनी लियोन वेब श्रृंखलाएमएक्स प्लेयरमा जारी हुनेछ । यस बाहेक सनी लियोन चाँडै ‘भिमा कोरेगाउँ’ भन्ने फिल्ममा पनि देखा पर्ने जनाइएको छ ।

यस फिल्ममा उनीसँगै अर्जुन रामपाल, दिगांगना सूर्यवंशी र कृष्ण अभिषेक पनि देखिनेछन् । यस फिल्म बाहेक सनी लियोन चाँडै नै आउँदो हरर हास्य फिल्म ‘कोका कोला’, ‘रंगीला’ र ‘वीरमादेवी’ मा देखा पर्न लागेकी छिन् ।

आइतवार, माघ ४, २०७७ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्री

ताजा समाचार

हामीसँग Facebook मा जोडिनुहोस्