बोष्टर मिडियाको सफलतापुर्बक ७ बर्ष पुरा (फोटो फिचर सहित )

काठमाडौं । नेपाली सञ्चार क्षेत्रको बृहत्तर उत्थान तथा विकास र समाजमा घट्ने दैनिक घटनाको विश्लेषण गरि आम सञ्चार माध्यम मार्फत सूचना सम्प्रषण गर्ने तथा समाजका विभिन्न क्षेत्रमा रहेको व्यक्तिहरुसंग अन्र्तक्रिया एवम पत्रकार सम्मेलन मार्फत शैक्षिक,राजनीतिक, शिक्षा,स्वास्थ्य लगायत विभिन्न विषयहरुमा आम जनतालाई सुसूचित गराउदै आएको यस बोष्टर मिडियाले ७  बर्ष पुरा गरेको छ । पूर्व प्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको प्रमुख आतिथ्यतामा बोष्टर मिडियाको सातौं  वार्षिकोत्सव साथै पर्यटन प्रबर्द्धनमा  मिडियाको भूमिका बिषय अन्तर्क्रिया कार्यक्रम नेपाल पर्यटन बोर्डको हलमा  भव्यतापूर्वक सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि पूर्व प्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले नेपालमा पुर्बधार राम्रो हुने हो भने पर्यटक प्रचुर मात्रामा आउने र देशले छिट्टै फड्को मार्ने बताउदै अबको ध्यान बिकास पूर्वाधार र पर्यटक बिकासमा हुनुपर्नेमा जोड दिनुभयो। खनालले भन्नुभयो राजनीतिक, शैक्षिक, स्वास्थ्य लगायतका विविध क्षेत्रका जानकारीहरुलाई सूचनामुलक तवरबाट प्रकाशन प्रसारण गरेकोमा बोष्टर मिडियाको खुलेर प्रशंसा गरे । छविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, Shobha Tripathi सहित, उभिएका मानिसहरू तथा people on stage

कार्यक्रममा बोल्दै खनालले भने केपी शर्मा ओलीको समूहलाई रुखको बोक्राको संज्ञा दिएका छन् । उनले ओली समूहलाई रुखको बोक्राको संज्ञा दिएका हुन् । नेता खनालले पार्टी फुटेको नभई चोटिएको टिप्पणी गरे । ‘रुखका पनि बोक्राहरू निस्कन सक्छन् । रुखका बोक्रा निस्किँदा रुख ढलेको भन्न मिल्छ ? बालुवाटामार भएको भेला रुखको बोक्रा मात्रै हो,’ खनालले भने । पार्टी कसैले फुटाउन नसक्ने खनालको भनाइ थियो ।

कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि पूर्वमन्त्री लालबाबु पण्डितले बोष्टर मिडियाले जनपक्षीय खोजमुलक र सामाजिक सूचनामुलक तथा ज्ञानमुलक विषयबस्तुहरुलाई पाठकमाझ लैजान सकोस् भन्ने शुभेच्छा व्यक्त गर्नुभयो । नेपालि राजनीतिलाइ कसैको दबाबमा नपरी यस मिडियाले जे सत्य हो त्यो प्रस्ट अगाडी लेराउन कोसिस गरोस भन्दै सफलताको सुभकामना ब्यक्त गर्नुभएको थियो।छविमा समावेश हुनसक्ने: एक वा थप मानिसहरू तथा people on stage

कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि पूर्वमन्त्री राम कुमार श्रेष्ठले बोष्टर मिडियाले अन्य मिडिया भन्दा पृथक काम गर्दै आइरहेको र आगामी दिनमा पनि यस मिडियाले  सामाजिक सूचनामुलक तथा ज्ञानमुलक विषयबस्तुहरुलाई पाठकमाझ लैजान सकोस् भन्ने शुभेच्छा व्यक्त गर्नुभयो ।छविमा समावेश हुनसक्ने: 1 व्यक्ति

कार्यक्रममा पूर्वमन्त्रि शेरबहादुर तामांग ,पूर्व सांसद गीता राणा ,प्रदेश सभा सदस्य कल्पना नेपालि गोकर्णेस्वर नगरपालिकाका नगर  प्रमुख सन्तोष चालिसे  , नेपाल पर्यटन बोर्डका कार्यकारी प्रमुख धनन्जय रेग्मी ,टानका अध्यक्ष खुम बहादुर सुबेदी ,बोष्टर मिडियाका सल्लाहकार लोक बहादुर टण्डन लगाएतले  मिडियाको भूमिका सहित शुभकामना मन्तब्य व्यक्त गर्नुभएको थियो । मिडियालाई तथ्यपरक, सूचनामुलक, ज्ञानमुलक बनाउनका लागि पत्रकारीता क्षेत्रको ज्ञान अनुभवको साथै निरन्तरताको खाँचो आवश्यक छ, त्यस बारेमाा बोष्टर मिडिया र यसका सञ्चालक मुकुन्द ढुंगानाले सफलताको पाइला अगाडी बढाइरहेकोमा थप सफलताको शुभकामना समेत कार्यक्रमका बक्ताहरुले गरेका थिए ।छविमा समावेश हुनसक्ने: 1 व्यक्ति, on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: कल्पना नेपाली, playing a musical instrument तथा on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: 1 व्यक्ति, उभिएकोछविमा समावेश हुनसक्ने: Sher Bahadur Tamang, Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar and Bimala Mahat Pandit, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, Nawa Raj Silwal सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang and Madhav Paudel, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Sher Bahadur Tamang सहित, बसिरहेका मानिसहरू

साथै बोष्टर मिडिया सम्मान २०७७  बाट सम्मानित व्यक्तित्वहरु ।

छविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरू, people playing musical instruments तथा घरभित्रछविमा समावेश हुनसक्ने: ८ जना मानिसहरू, including Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Nawaraj Baskota and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: Sumi Ranjit, Kalpana Rajchal र Mukunda Dhungana, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana and Bimala Mahat Pandit, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, Shobha Tripathi र Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: १४ जना मानिसहरू, Tulsi Paudel र Tejendra S Poudel सहितछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरू तथा घरभित्रछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरू, people on stage तथा घरभित्रछविमा समावेश हुनसक्ने: 1 व्यक्ति, उभिएको तथा on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरू, 'Boster Media बोष्टर मिडिया RK www.Rastriyakhabar.com सातौ बार्षिकोत्सव Paster Media Award-2020 प्रबदुनमा मिडियाको भूमिका upportedby NIXAS जिवास HEROS MANASLL' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Tejendra S Poudel सहित, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: Mukunda Dhungana र Ganesh Man Gurung, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Gyendra Lama सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Tulsi Paudel र Bimala Mahat Pandit सहित, उभिएका मानिसहरू, 'B S.K Boster Media बोष्टर मिडिया R www.Ro abar.com बा led सव d-2020 পল भूमिका ROS MANASLU 9ද9 E' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang, Surya Bahadur Adhikari and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang, Raje Shrestha and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरू, 'Boster Media बोष्टर मिडिया ard,Technology, ara) Education RK www.Rastriyakhabar.com सातौ बार्षिकोत्सव Boster Media Award-2020 पर्य दनमा मिडियाको भूमिका upportedby मिति: 20២២ समया स्थान: नेपाल LIVE MANASLU WORLD.COLLIGE' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरू, 'BM Boster Media बोष्टर Technology, मिडिया RK सातौ www.Rastriyakhabar.com Boster Media A बार्षि सव पर्यट बर्दनमा मिहि 2020 मिति भूमिका 2០២២ स्थान' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang and Bikal Sapkota, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Shrestha Ram Kumar सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar and Madhujung Pandey, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Shrestha Ram Kumar सहित, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Shrestha Ram Kumar सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Aryan Pudasaini, कमल कार्की and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Aryan Pudasaini, Mukunda Dhungana and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ६ जना मानिसहरू, Aryan Pudasaini र Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र पत्रकार खेम राज खनाल सहित, उभिएका मानिसहरू, people playing musical instruments तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Sumi Ranjit, Aryan Pudasaini and Mukunda Dhungana, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ८ जना मानिसहरू, including Samir Shah, Shrestha Ram Kumar and DrBhoj Raj Adhikari, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ८ जना मानिसहरू, Shobha Tripathi र Rashmila Shrestha सहित, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ६ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar and Bimala Mahat Pandit, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Mukunda Dhungana and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Mukunda Dhungana and Shrestha Ram Kumar, उभिएका मानिसहरू, 'Boster बोष्टर मिडिया www.Rastriyakhabar.com र बार्षिकोत्सव Media diaAward-2020 Award-20 बर्दुनमा मिड़ि भूमि' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Mukunda Dhungana and Rashmila Shrestha, उभिएका मानिसहरू तथा people on stage, 'Br बोष्टर मिडिया Boster Mule www.Rastriyakhabar.com बार्षिकोत्सव प दनमा d-2020 भूमिक' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana and Bimala Mahat Pandit, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ६ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar and Bimala Mahat Pandit, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar and Bimala Mahat Pandit, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Shrestha Ram Kumar सहित, उभिएका मानिसहरू, 'Bost बोष्टर मिडिया ( www.Rastriyakhabar.com बार्षिकोत्सव Media rd-2020 बर्दनमा ਹि को भूमिका MANASLU SrEPON' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Madhujung Pandey सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Tulsi Paudel र Sapna Basnet सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Gyendra Lama र Bimala Mahat Pandit सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Tejendra S Poudel सहित, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: Santosh Chalise, उभिएकोछविमा समावेश हुनसक्ने: ८ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Shrestha Ram Kumar, Bimala Mahat Pandit and Sunita Danuwar, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: १५ जना मानिसहरू, including Lok Bahadur Tandan, Janakee Gurung and Devi Prasad Sapkota, people playing musical instruments, people on stage, उभिएका मानिसहरू तथा people dancing, 'बोष्टर मिडिया RK www.Rastriyakhabar.com ww. Rastriyakhabar com साती बा्षिकोत्सव Boster Media Award-2020 पर्यटन प्रबदनमा मिडियाको भूमिका uh' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: १८ जना मानिसहरू, including Rangina Laikangbam, Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana, Nisha Shrestha, Lion Durga Aryal Thapa, Shrestha Ram Kumar and कल्पना नेपाली, people on stage तथा उभिएका मानिसहरू, 'Boster बोष्टर मिडिया RK सातो www.Rastriyakhabar.com Boster बार्षिको तसव Media Award-2020 पर्यटन प्रबदनमा मिडियाको भूमिका জकससर আর HEROS' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Shrestha Ram Kumar सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: Mukunda Dhungana र Ganesh Man Gurung, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Mukunda Dhungana, Sher Bahadur Tamang and Tek Gurung, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ५ जना मानिसहरू, including Sumi Ranjit, Mukunda Dhungana and Sher Bahadur Tamang, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: कल्पना नेपाली, Mukunda Dhungana र Sher Bahadur Tamang, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Sher Bahadur Tamang सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ३ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र Sher Bahadur Tamang सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ७ जना मानिसहरू, including Sumi Ranjit, Sher Bahadur Tamang, Shobha Tripathi, Shrestha Ram Kumar and Mukunda Dhungana, उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: 1 व्यक्तिछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, camera तथा बाहिरीछविमा समावेश हुनसक्ने: ११ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरू तथा घरभित्र, 'Q NASLU MANAS' भन्ने पाठछविमा समावेश हुनसक्ने: १२ जना मानिसहरू, including Lion Dharatal Rajan, Gyendra Lama, Surya Bahadur Adhikari and Tulsi Paudel, table तथा घरभित्रछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरू तथा जुत्ताछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana सहित, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: ४ जना मानिसहरू, Mukunda Dhungana र कल्पना नेपाली सहित, बसिरहेका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: १७ जना मानिसहरू, including Lion Dharatal Rajan, Surya Bahadur Adhikari, Gyendra Lama, Tulsi Paudel, Manoj Thapa and Aryan Pudasaini, people dancing, people on stage तथा उभिएका मानिसहरूछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरू तथा people dancingछविमा समावेश हुनसक्ने: २ जना मानिसहरू, उभिएका मानिसहरू तथा people on stageछविमा समावेश हुनसक्ने: एक वा थप मानिसहरू, बसिरहेका मानिसहरू तथा people on stage

शनिबार, पुस २५, २०७७ मा प्रकाशित

सम्बन्धित सामाग्री

ताजा समाचार

हामीसँग Facebook मा जोडिनुहोस्