बुमरैङ्ग भिडियोमा पारदर्शी पोशाकमा देखिएकी नोरा फतेहीको पोष्टले यसकारण तहल्का मच्यायो

काठमाडौं । बलिउडकी चर्चित एवं सुन्दर डान्सर एवं अभिनेत्री नोरा फतेही कोरोना महामारीपछि सामाजिक सञ्जालमा धेरै सक्रिय छिन् । उनी प्रायः जसो आफ्ना भिडियोहरू फ्यानहरूसँग साझा गर्छिन् । अब उनले एक सबै देखिने गरी एक भिडियो शेयर गरेकी छिन्, जसले सबैतिर चर्चा पाएको छ । धेरैलाई उक्त भिडियो मन पनि परेको छ ।

नोराले उनको बुमरैङ्ग भिडियो इन्स्टाग्राममा पोस्ट गरेकी छिन् । जसमा उनी समुद्र तटमा पारदर्शी पोशाकमा देखा परेकी छिन् । भिडियोले पृष्ठभूमिमा घाम डुब्न लागेको देखाउँदछ ।

यो भिडियो इन्स्टाग्राममा साझा गर्दै नोराले क्याप्शनमा लेख्छिन्, ‘समुद्री किनारमा सूर्यास्त म तिमीसँग यो नै चाहन्छु ।’ प्रशंसकहरूले उनको यो पोष्टमा प्रतिकृया पनि दिइरहेका छन् । यो पोष्टले तहल्का मच्याएको छ । उनी कसैको प्रेममा रहेको र भावुक बनेको धेरैको अनुमान छ ।

अर्कोतिर व्यवसायिक कुरा गर्दा हालसालै नोराका प्रवक्ताले बयान जारी गर्दै उनी अक्षय कुमारको फिल्मको हिस्सा नभएको जानकारी दिएका थिए । उनले बाहिर आएका सबै समाचारहरू आधारहीन भएको बताएका थिए । अक्षयसँग नोरा देखिन लागेको भन्ने समाचार सत्य नभएको उनले स्पष्ट पारेका थिए ।

वास्तवमा धेरै रिपोर्टहरुमा भनिएको थियो कि फिल्म ‘बेल बोटम’को एउटा विशेष आईटम गीत हुनेछ, जसमा नोरा नृत्य पनि रहेको छ । इ–टाइम्सको रिपोर्ट अनुसार नोराका प्रवक्ताले भनेका छन्, ‘हामी यो कुरा स्पष्ट पार्न चाहन्छौं कि नोरा अक्षय कुमारको फिल्मको हिस्सा होइनन् । फिल्ममा नोरा रहेको खबर गलत र आधारहीन छ ।’

नोराको हालसालै उनको भिडियो गीत ‘नाँच मेरी रानी’ रिलीज भएको थियो, जसमा उनको धमाकेदार डान्स देख्न पाइन्छ । यो गीत गुरु रन्धावाले आवाजमा रहेको छ । भिडियोमा उनी नोरासँगै नाचिरहेको पनि देखिएका छन् । यस गीतलाई तनिष्क बागचीले लेखेका थिए र संगीत पनि उनले नै दिएका हुन् ।

आइतवार, मंसिर ७, २०७७ मा प्रकाशित

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित सामाग्री

ताजा समाचार

हामीसँग Facebook मा जोडिनुहोस्